/

Koltuk Yıkama

Geçmişten geleceğe, engin iş anlayışımız, üstün müşteri memnuniyetimiz kapsamında sizlere en temiz hizmetleri sunmaktayız. Geniş yelpazeye sahip hizmetlerimiz arasında koltuk yıkama hizmetlerimiz ile sizler de en iyi hizmetlerimizden faydalanabilir, anında tüm koltuklarınızın tertemiz olmasını sağlayabilirsiniz.

Mersin Koltuk yıkama hizmetlerimizi son derece teknolojik teknik, makine ve aletler ile gerçekleştirmekteyiz. Dilediğiniz görünüme ve temizliğe sahip koltukları görmek için ne bekliyorsunuz? Hemen firmamız ile iletişime geçerek, yüksek standartlı temizlik prosedürlerimiz ile koltuklarınızın ilk günkü görünümüne sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Yatak Yıkama

Yatak, mobilya grubunda temizliği oldukça güç olan ürün ve ürün gruplarındandır. Sizlere yataklarınızın tertemiz, ilk günkü yeniliğindeki görünümüne sahip olmasını vaat ediyor, yüksek temizlik standartlarımızı sizlere sunuyoruz.

Yataklarda yer alan her türlü kahve, çay, oje, boya veya kalıcı lekeleri saniyeler içerisinde yok ediyor, yüksek temizlik standartlarımızı sizler için zirveye taşıyoruz. Mersin Yatak yıkama hizmetlerimizden sizler de faydalanabilir, anında yataklarınızın bembeyaz ve tertemiz olmasını sağlayabilirsiniz.

Araç Koltuğu Yıkama

Arabalar günlük yaşantının vazgeçilmez, teknolojilerindendir. Araç içerisindeki koltuklar kullanım oranı, kullanım yeri ve şekline göre koltuklarda kirlenmeler, yıpranmalar meydana gelebilmektedir. Sizlere sunduğumuz hizmet standartları ile araç koltuk yıkama hizmetlerimizi en aktif şekilde kullanıyor, koltuklarınızın pırıl pırıl olmasını sağlıyoruz.

Araç içeriğindeki kalıcı olan, yağ, benzin,boya ve boya ürünleri, çamur toz, daha fazla lekeleri üstün temizleme vakum ve manuel olarak temizlemekteyiz. Sizler de araç koltuğu yıkama hizmetlerimizden faydalanmak, üstün bir temizlik adına hemen iletişime geçebilirsiniz.